KONST / Litografier / Färglitografi 17119137
nr 1711 9137
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 25/310. Färglitografi, bildmått: 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 58x49 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:46:47
30/6 17:04:49
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö